PASTATŲ FASADO REMONTAS, NAMO TARPBLOKINIŲ SANDŪRŲ REMONTAS

Justin‘s Group specialistai atlieka visus pastatų fasado remonto ir priežiūros darbus bet kokiame aukštyje. Prižiūrime, valome ir plauname įvairių pastatų stogus ir fasadus. Atliekame sienų tinkavimą, dažymą ir apšiltinimą.

Namo sienoms praleidžiant lietaus lašus, gyvenamosiose patalpose atsiranda drėgmė. Suskeldėjus namo sienoms prie grindų ir kambarių kampuose jaučiamas skersvėjis. Tai požymiai, kad reikėtų susirūpinti namo tarpblokinių sandūrų (siūlių) remontu, ar net visos išorinės sienos remontu. Kitu atveju, drėgmė, susikaupusi kambaryje, gali priversti susirūpinti neplanuotu ir brangiu kambarių remontu. Esant drėgnai sienai, šiluma greičiau pasišalina iš buto į lauką, taip prarandama šiluma bute. Didelė tikimybė, kad žiemą padidės sąskaitos už šildymą, o rudenį ar pavasarį, kai oras drėgnesnis, ant sienų gali atsirasti grybelis kuris kelią pavojų jūsų ir vaikų sveikatai.

Darbus atliekame tik su kokybiškomis medžiagomis, atliktiems darbams suteikiame 5 metų garantiją ir ilgas išsimokėjimo terminas.

TARPBLOKINIŲ TARPŲ HERMETIZAVIMAS

Vizualiai namo išorėje abžiūrėjus buto ir namo tarpplokštines sandūras, bei g/b plokščių paviršius probleminio buto zonoje, su gyventojais išsiaiškinti problemą ir nustatyti jos atsiradimo priežastis, o tada parengti efektyviausią ir geriausią sprendimą. Atvykus į objektą pirmiausia yra įvertinamas pastato hermetiziuojamas paviršius, sandarinamos siūlės būklė ir apsprendžama sandarinimo technologija.

PASTATŲ IŠORĖS HIDROIZOLIACIJOS DARBAI

Būna, kad pavienių įtrūkimų viename bloke (namo sienos dalyje) daugiau nei 10-20 tiesinių metrų. Jeigu pastato sienos šitaip sutrūkinėjusios, tada rekomenduotume atlikti sienos arba atskirų sienos dalių hidroizoliacijos darbus. Padengus fasadą hidroizoliuojančią hermetiką ar termokeramikos dažais, paviršius taptų hermetizuotas, apsaugotas nuo vandens patekimo į konstrukciją, sienos išlieka sausos. Taip yra pakeliama sienos šilumos varža. Nudažytų namų gyventojai patenkinti ne tik atnaujintu fasadu, bet ir ekonomine nauda.

PASTATŲ DAŽYMO DARBAI

Metalo valymas, padengimas antikorozija, dažymas (vamzdynų, kaminų, rezervuarų, tiltinių konstrukcijų, metalo konstrukcijų priešgaisrininis dažymas). Dažymus atliekame oriniais, beoriais dažymo aparatais arba rankiniu būdu pagal reikalaujamą technologiją.

DAŽYMAS NENAUDOJANT PASTOLIŲ

Bokštų dažymas. Kaminų dažymas. Dūmtraukių dažymas. Metalinių konstrukcijų dažymas. Kranų dažymas. Laivų dažymas. Rezervuarų dažymas. Ryšio bokštų dažymas. Vandens bokštų dažymas (vidaus ir išorės). Kiti aukštuminiai dažymo darbai.