Apie mus

Justin’s Group – tai specialistų grupė, teikianti pramoninio alpinizmo paslaugas. Mūsų įmonė, Jums siūlo kokybiškas paslaugas, bet kokiame aukštyje. Saugiai ir kvalifikuotai atliekame darbus sunkiai pasiekiamose vietose. Virvių pagalba patenkame ten, kur neprivažiuoja keltuvas ar nepasiekia kranas.
Darbus atliekame pagal naujausias technologijas ir naujausiomis kokybiškomis medžagomis, naudojant sertifikuotą įrangą ir griežtai laikantis saugumo reikalavimų.

Pas mus dirba tik aukštos kvalifikacijos aukštalipiai, kurie nuolatos vyksta tobulintis į įvairias pasaulio šalis. Mes esame atestuoti ir turėdami ilgametę patirtį galime užtikrinti atliekamų darbų kokybę ir profesionalų paslaugų suteikimą. Turėdami visą reikalingą profesionalią techniką bei įrangą, darbus atliekame saugiai ir kokybiškai. Įmonė turinti atestuotus darbuotojus, galinti ir vykdanti mokymus: aukštuminių darbų, vėjo jėgainių srityje. Įmonė turi sertifikatą turinti teisę atlikti aukštalipių įrangos patikrą ir priežiūrą. Visi vykdomi įmonės darbai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų draudimo įmonėje.

Drąsiai galime save vadinti patikima ir savo darbą išmanančia, profesionalia įmonė, perspektyviai augančia savo srityje.
Mūsų tikslas – visada pranokti klientų lūkesčius ir tenkinti jų poreikius. Visada stengiamės pasiūlyti geriausias sąlygas, laikomės susitarimų ir to paties tikimės iš klientų bei partnerių.

Kontaktai

MB „Justin‘s Group“
Bandužių g. 7-53, Klaipėda, Lithuania
Mob.: +370 672 38331
El.p.: info@aukstuminiai-darbai.lt
Į.k. : 303017011
PVM kodas: LT 100008094812
Įmonės sąskaitos LT91 7300 0101 3478 4477

  • Facebook
Close Menu
Call Now
Directions