Konstrukcijų montavimas ir demontavimas aukštyje ir gylyje

Įmonės specialistai kasdien atlieka sudėtingų konstrukcijų surinkimo aukštyje darbus. Dažnai susiduriame su senų, pavojų keliančių, konstruktyvų demontavimo užduotimis. Ilgalaikės patirties dėka įmonės specialistai greitai priima tinkamiausią sprendimą, kuris leidžia sutaupyti užsakovo laiką ir sumažinti darbų kaštus.

PASTOLIŲ MONTAVIMAS IR DEMONTAVIMAS

Vizualiai namo išorėje abžiūrėjus buto ir namo tarpplokštines sandūras, bei g/b plokščių paviršius probleminio buto zonoje, su gyventojais išsiaiškinti problemą ir nustatyti jos atsiradimo priežastis, o tada parengti efektyviausią ir geriausią sprendimą. Atvykus į objektą pirmiausia yra įvertinamas pastato hermetiziuojamas paviršius, sandarinamos siūlės būklė ir apsprendžama sandarinimo technologija.

MONTAVIMO IR DEMONTAVIMO DARBAI

Jokia statybų aikštelė, maža ji ar didelė, neapsieina be pastolių. Kiekvienas sutiktų, kad svarbiausia renkantis pastolius, kaip ir bet kurią kitą statybų įrangą, yra kokybė, patogumas ir saugumas. Mes Jums pastolius sumontuosime bei demontuosime. Mūsų patyrę specialistai greitai ir laiku apsups jūsų statomą ar rekonstruojamą objektą pastoliais, o darbams pasibaigus, juos demontuos.

STATYBOS DARBAI

Stogo dangų keitimas, remontas. Daugiabučių namų šiltinimas ir renovacija. Privačių namų šiltinimas ir renovacija. Laiptinių, bendro naudojimo patalpų remontas. Skardinimo darbai. Sienų bei lubų glaistymas, dažymas. Durų montavimas. Trinkelių klojimas, šaligatvių įrengimas.